Unihokeistki z Halinowa powołane na zgrupowanie reprezentacji województwa!

mozu logo Z wielką dumą i radością informujemy, że decyzją Mazowieckiego Okręgowego Związku Unihokeja trzy uczennice naszej szkoły zostały powołane na zgrupowanie Mazowieckiej Kadry Unihokeja Młodziczek, które odbędzie się w dniach 22-24.09.23 r. w Chudku!
Zosia Pazio, Aleksandra Grabowska i Lena Trzpil, które na co dzień trenują na zajęciach SKS w naszej szkole i reprezentują ją w rozgrywkach, zostały zauważone i docenione przez trenerów kadry wojewódzkiej, dzięki czemu będą mogły przez najbliższy weekend trenować w gronie najlepszych zawodniczek z całego województwa.
To wielkie wyróżnienie i wielki sukces naszych dziewcząt!
Serdecznie gratulujemy i życzmy powodzenia na zgrupowaniu!
Przemysław Jurewicz
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
Unihokeistki z Halinowa powołane na zgrupowanie reprezentacji województwa!, 8.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej