Zajęcia biblioteczne

W dniach 20 i 25 kwietnia w klasach 4b i 5c zostały przeprowadzone zajęcia biblioteczne. Temat zajęć to „Moje ulubione zwierzę”. Uczniowie bardzo zainteresowali się tematem, gdyż okazało się, że każdy z nich ma jakieś ulubione zwierzątko w domu lub po prostu dużo na jego temat czytał książek wypożyczonych w naszej szkolnej bibliotece. Okazało się, że u nas jest liczne grono miłośników psów, kotów, koni, ale także węży, pająków, a nawet mamy miłośnika jeży. Teraz już wiadomo dlaczego organizowane w naszej szkole akcje charytatywne dla zwierząt przez szkolny wolontariat „Halinów Animals” cieszą się tak dużą popularnością oraz odnoszą sukcesy. Po prostu mamy w szkole młodzież pełną empatii dla naszych czworonożnych pupilów.

Rating: 10.0/10 (3 votes cast)
Zajęcia biblioteczne, 10.0 out of 10 based on 3 ratings