95 lat Szkoły Podstawowej w Halinowie
Z tej szczytnej okazji w naszej szkole odbędzie się cykl konkursów, do których zachęcamy całą szkolną społeczność.
- Informatyka: najciekawsza prezentacja o patronie szkoły.
Regulamin konkursu —>>> - Historia: konkurs wiedzy o patronie szkoły.
Regulamin konkursu —>>> - Języki obce: konkurs plastyczno-językowy w języku niemieckim „Moja szkoła”, konkurs plastyczno-językowy w języku angielskim „Moja ulubiona sala lekcyjna”.
Regulamin dla klas 4 – 6 —>>>
Regulamin dla klas 2 – 3 —>>> - Projekt plastyczny – „ Prezentacja klasy” – plakat.
Regulamin projektu —>>> - Konkurs dla klas IV – „Wiersz i list do Kornela Makuszyńskiego”.
Regulamin konkursu —>>> - Konkurs na najładniejszą zakładkę do książki Kornela Makuszyńskiego.
Regulamin konkursu —>>> - Zapraszamy uczniów klas III do udziału w konkursie „Mistrz Pięknego Czytania”. Pięknie czytamy książki patrona naszej szkoły Kornela Makuszyńskiego.
Regulamin konkursu —>>>
77 rocznica napaści Rosji na Polskę
Jak co roku, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach pamiętnej daty 17 września 1939 – 77 rocznicy napaści Rosji na Polskę. Poczet sztandarowy szkoły, nauczyciele oraz uczniowie klas szóstych brali udział w mszy w kościele w Długiej Kościelnej, po czym wszyscy udali się na cmentarz, gdzie złożono wiązanki na grobie bohaterów walki o niepodległość.