PodziękowaniaDrodzy Korkowicze!
Dziękuję wszystkim wolontariuszom, którzy czynnie włączyli się w akcję – „Pomóżmy Oli”. Dziękuję za pomoc w sprzedawaniu pisanek, książeczek dziecięcych, plakatów, świec Caritas oraz innych gadżetów, których sponsorem była Pani Katarzyna Goździewska. Dziękujemy Pani Kasiu za Wielkie Serce!! W zeszłym roku z w/w akcji udało nam się uzbierać ponad 700 zł. Zapraszamy Was również i w tym roku do włączenia się w Akcję „Nakrętka” oraz ciekawe działania, loterie fantowe. Zróbmy wszystko, aby uzbierać dużo pieniędzy dla Oli, która liczy na naszą pomoc, bowiem jak mówił Albert Schweitzer „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”. Liczymy na Was!!
Małgorzata Cudny


podziekowanie


korneliada


strajk 2019

Bardzo dziękujemy dzieciom z klasy ID oraz ich wychowawczyni p. Joannie Szczepańskiej za piękny występ podczas III Karnawałowego Balu Integracyjnego w Gimnazjum w Halinowie. Dzieci i młodzież niepełnosprawna była zachwycona i włączyła się we wspólny śpiew. Jesteśmy pod dużym wrażeniem jak dzieci z klasy ID były przygotowane do integracji. Bardzo dziękujemy za to rodzicom oraz wychowawczyni.
Opiekunowie „Klubu Ośmiu Młodzieżowego Wolontariatu” Hanna Kulesza, Anna Kacprzak oraz wolontariusze


dz_wie


Podziękowania od Sióstr Urszulanek dla Uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie, dla katechetki Pani Małgorzaty oraz dla Rodziców za dobre serce i pracę podjętą dla zebrania darów dla podopiecznych zgromadzenia.

My – rodzice Amelki i ona sama chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy włożyli swoje wielkie serca i ogromny trud, aby uzbierać tak dużą kwotę na rehabilitację Amelki. Bez Was nie byłoby to możliwe. Ze środków uzyskanych za zbieranie nakrętek Amelka dzielnie ćwiczy codziennie z uśmiechem i ani razu nie zapłakała.
Pamiętajcie, że to Wy macie siłę, aby sprawić, że ten świat będzie lepszy. To Wy możecie nieść pomoc tym najsłabszym. Czasami potrzebna jest pomoc rzeczowa, a czasami dobre słowo, albo tylko dobra myśl o kimś. Dalej kontynuujcie Wasze „małe dzieło” bo potrzebujących jest wielu i wielu czeka na Waszą pomoc.
Gorąco ściskamy. Amelka i Rodzice.

podz mikolaj 2018


p animalsKolędnicy Misyjni. Podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie


podziekowanieAdopcja Serca. Podziękowania dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie


Bez tytułu


Podziękowania dla Uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie

Fundacja Zaczytani.org składa serdeczne podziękowania za ciągłą i bezinteresowną pomoc, serce, życzliwość i wsparcie organizowanej przez nas Wielkiej Zbiórka Książek 2018 na rzecz małych i dużych Pacjentów. Dzięki Waszemu wsparciu zebraliśmy wiele książek, co pozwoli nam otworzyć nowe biblioteki w placówkach medycznych. Głęboko wierzymy, że okazana przez Was siła serca i przyjazna dłoń będzie nas wpierać w dalszych naszych działaniach na rzecz drugiego człowieka. Wspólnie możemy skutecznie pomagać małym pacjentom.
”… Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły, nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł,
lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla Wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają ręce i proponują pomoc…”

Chciałabym w swoim imieniu i oczywiście w imieniu Skierki bardzo serdecznie podziękować za pomoc finansową dla nas na operację. Koszty uratowania jej życia są wielkie i niestety rosną. Wasza pomoc tak bardzo podniosła mnie na duchu. Dobrze wiedzieć, że są na tym świecie jeszcze tak dobrzy ludzie. Pozdrawiam i dziękuję. Właścicielka Skierki

rekolekcje


d5
hr>

tulipany


polkomtel


Serdecznie dziękujemy Wszystkim biorącym udział w Kiermaszu Bożonarodzeniowym 2017, będącym, za sprawą jego pomysłodawczyni – Kasi Żukowskiej, już od 7 lat inicjatywą Rady Rodziców Szkoły Podstawowej w Halinowie. Wraz z konkursem Kolęd i Pastorałek wpisał się trwale w życie szkoły i Gminy. Wasza obecność przyczyniła się przede wszystkim do milej, świątecznej atmosfery, wspólnie spędzanego czasu oraz pozwoliła po raz kolejny na zebranie środków na rzecz dzieci ze szkoły w Halinowie.
Ogromne podziękowania należą się wszystkim, którzy czynnie przyczynili się do przygotowania i sprawnego przeprowadzenia Kiermaszu i konkursu. Zarówno rodzicom, uczniom pomagającym w przygotowaniu, Dyrektor Szkoły Podstawowej i pracownikom szkoły, a także partnerowi Kiermaszu – Gminnemu Centrum Kultury.
Dziękujemy za wspólny czas i wspólną pracę.
Prezydium Rady Rodziców SP w Halinowie


WP_20160207_17_11_13_Pro


d2


d1


Szanowna Rado Rodziców.
Na Wasze ręce składam w imieniu obdarowanych dzieci serdeczne podziękowania
za wspaniałe prezenty, jakie za Waszym pośrednictwem przyniósł Mikołaj.
Uczniowie i ich rodzice cieszyli się z darów,
bo Mikołaj i w tym roku spełnił ich marzenia.

Z wielkim uznaniem i wdzięcznością
Lidia Kołakowska


Zbiórka maskotek i innych zabawek dla pacjentów z oddziałów onkologicznych.

Już po raz trzeci Fundacji Mam Marzenie z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla pacjentów oddziałów onkologicznych w całym kraju. Zebrane zabawki zostaną 25 listopada przekazane do szpitali dziecięcych w całym kraju. Podopieczni Fundacji Mam Marzenie bardzo często w trakcie pierwszego spotkania z wolontariuszami, tulą się do swoich ulubionych maskotek i chwalą się nimi. Zdarza się, że pluszowe maskotki pomagają w przełamaniu pierwszych lodów i poznanie dziecięcego marzenia. Stąd pomysł na zorganizowanie corocznej zbiórki zabawek w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Misia.

Oddziały zerowe i grupy przedszkolne z Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Halinowie biorą udział w akcji już drugi raz. W tym roku udało nam się zebrać dwa duże pudła pluszaków, innych zabawek, puzzli i książek. Dziękuję wychowawczyniom oddziałów zerowych i grup przedszkolnych za zachęcenie dzieci i rodziców do udziału w akcji. Szczególnie zaś dziękuję rodzicom i dzieciom z oddziałów zerowych i grup przedszkolnych za okazane serce.
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się, w jaki jeszcze sposób możecie spełnić marzenia małych podopiecznych fundacji, wystarczy wejść na stronę mammarzenie.org – Fundacja Mam Marzenie‎.

Koordynator przedszkolnej akcji – Beata Gójska.


listopad_2016


logo_nakretka1 Bardzo dziękujemy:

  • P. Marcinowi Robertowi Pechcin z firmy KOMA za odbiór nakrętek i szczodre serce;
  • P. Mirosławowi Malka za transport nakrętek do skupu w Dębem Wielkim;
  • Firmie Customeritum z Sulejówka i Wydawnictwu Wiedza i Praktyka;
  • Pracownicom sklepu MEGMA: Sylwii Adamskiej, Karolinie Wojtyńskiej i Barbarze Kruczek za czynne włączenie się w akcję „Amelka Marzycielka”;
  • Wszystkim uczniom, rodzinom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły za wielkie zaangażowanie się w pomoc Amelce.

podziekowania

20160624_131153 Szanowni Rodzice Uczniów Klas Szóstych

Serdecznie dziękujemy za wspaniały prezent.
Smaczny i piękny tort to słodkie wspomnienie o waszych pociechach,
które w dniu 24 czerwca 2015 wyfrunęły spod naszych skrzydeł.
Będziemy z czułością wspominać wspólnie przeżyte lata szkolne.

Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie


dz3

d4

dzieki

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie składa podziękowania dla Pana Roberta Mamota za współpracę przy organizowaniu w Zespole akcji Wydziału Ruchu Drogowego Stołecznej Policji „Bezpieczna droga do szkoły”. Akcja służy popularyzacji wśród dzieci, rodziców i nauczycieli zasad bezpieczeństwa dzieci w ruchu drogowym oraz upowszechnieniu skutecznych instrumentów wychowania komunikacyjnego w domu i w szkole.


dz2

Samorząd Uczniowski oraz organizatorzy akcji „Pomóżmy zwierzętom w schronisku” składają podziękowania mamie Sylwii, p. Dorocie Tomaszewskiej, która zajęła się dostarczeniem darów do schroniska.


120x120 logo

Mały Samorząd Uczniowski składa serdeczne podziękowania uczniom, którzy zaangażowali się w przygotowanie i sprzedaż kartek świątecznych oraz wszystkim Rodzicom i Nauczycielom, którzy zechcieli je kupić. Zarobione pieniążki zostały przeznaczone na zakup nagród dla laureatów konkursu organizowanego przez MSU „Na Najładniejszą, Świąteczną Dekorację Sali Lekcyjnej.”
Dziękujemy i życzymy miłych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!


120x120 logo Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Targońskiej – kierownik Referatu Edukacji i Polityki Społecznej
w Urzędzie Miasta Halinów oraz Radzie Rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Halinowie
za wsparcie finansowe wystawy „Żywe zwierzęta egzotyczne”.


unnamed

Podziękowania dla Pani Anny Przybysz
za wykonanie logo szkoły, banera na stronę szkoły oraz wiele innych form graficznych poprawiających wizerunek Zespołu.


120x120 logo Podziękowania dla anonimowego fundatora
smyczy na klucze do szafek dla wszystkich uczniów
oraz nagród na konkursy świetlicowe.
Dziękujemy.

120x120 logo Składamy serdeczne podziękowania Rodzicom zaangażowanym
w remont sali nr 7. Wasza pomoc jest bezcenna.
Dziękujemy raz jeszcze.
Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego,
dzieci i wychowawcy klas 0a i 0c