Grono Pedagogiczne



Grono Pedagogiczne w Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2017/2018

  • Hanna Anczarska – przyroda, biologia
  • Wioletta Augustyniak – język polski
  • Urszula Balcerowicz – logopedia
  • Cecylia Banaszek – rewalidacja
  • Dorota Bębnowicz – zajęcia komputerowe, informatyka
  • Agnieszka Bondyra – edukacja wczesnoszkolna
  • Joanna Celińska – wychowawca świetlicy
  • Milena Chróścik – plastyka
  • Małgorzata Cudny – religia
  • Przemysław Falba – wychowanie fizyczne
  • Beata Fruba – edukacja wczesnoszkolna
  • Jacek Gałązka – język angielski
  • Joanna Gójska – edukacja wczesnoszkolna
  • Beata Grynfelder – historia
  • Edyta Grzęda – wychowanie do życia w rodzinie
  • Monika Janusz – edukacja wczesnoszkolna
  • Renata Jasińska – matematyka
  • Elżbieta Jerzak – edukacja wczesnoszkolna
  • Joanna Jerzak – edukacja wczesnoszkolna
  • Przemysław Jurewicz – wychowanie fizyczne
  • Anna Kacprzak – geografia
  • Agata Kalita-Babis – język polski
  • Lidia Kołakowska – matematyka
  • Hanna Konowrocka – terapia pedagogiczna
  • Barbara Kosowska – edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Krupa-Szczepańska – edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Kuriata – język angielski
  • Agnieszka Kupiec – język polski
  • Ewa Kupiec – edukacja wczesnoszkolna
  • Magdalena Lesiak – wychowanie fizyczne
  • Anna Ludwiniak – matematyka
  • Ewa Ludwiniak – biblioteka
  • Anna Mazur – język polski
  • Justyna Mirosz – edukacja wczesnoszkolna
  • Sylwia Mróz – biblioteka
  • Zdzisław Nadrowski – muzyka
  • Iwona Napiórkowska – edukacja wczesnoszkolna
  • Renata Parobczak – przyroda
  • Edyta Pieprzyk – technika
  • Agnieszka Podbielska – edukacja wczesnoszkolna
  • Małgorzata Podolak – język polski
  • ks. Przemysław Połomski – religia
  • Anna Przybysz – edukacja wczesnoszkolna
  • Elżbieta Rokicka – edukacja wczesnoszkolna
  • Magdalena Rudnik – język angielski
  • Małgorzata Saniewska – język angielski
  • Kamila Sielecka – wychowanie fizyczne
  • Jadwiga Siwek – matematyka
  • Norbert Skurski – historia
  • Agata Sokołowska – matematyka
  • Marianna Strupiechowska – pedagog
  • Ewa Szulim – religia
  • Magdalena Szulim – wychowawca świetlicy
  • Katarzyna Świerczyńska – edukacja wczesnoszkolna
  • Karol Trojniel – wychowanie fizyczne
  • Iwona Wierzbicka – język niemiecki
  • Iwona Wojtaszek – edukacja wczesnoszkolna
  • Joanna Popławska – psycholog
  • Marta Zakrzewska – przyroda, biologia
  • Elżbieta Zalewska – wychowawca świetlicy
  • Kamila Zbiciak – język angielski