Wyjazdy na basen

W październiku uczniowie klasy II c oraz II e rozpoczęli wspólne wyjazdy na basen. Treningi odbywają się w każdy piątek i trwają pełną godzinę zegarową. W nauce pływania wykorzystywane są różnego rodzaju sprzęty, które nie tylko motywują dzieci, ale też wzmacniają ich poczucie bezpieczeństwa w wodzie. Dzięki fachowej opiece wspaniałych instruktorów, każdy bez względu na poziom swoich umiejętności, może brać udział w zajęciach. W czasie tych lekcji uczniowie nie tylko doskonalą sztukę pływania, ale też zapoznają się z zasadami bezpieczeństwa w wodzie, uczą się dyscypliny, a jednocześnie poprawiają swoją kondycję i ogólną sprawność fizyczną. Na basenie towarzyszy im dobry nastrój. Po wyjściu z wody zwykle są głodni i zmęczeni, ale zadowoleni.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 2.8/10 (5 votes cast)
Wyjazdy na basen, 2.8 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej