Edukacja ekologiczna – Konkurs powiatowy

12 października 2015 r. uczniowie klas I –III przystąpili do XV Edycji Powiatowego Konkursu Ekologicznego pt. „Odpady zbieram, nie marnuję, nowe rzeczy z nich buduję.” Celem tego konkursu było poszerzenie wiedzy uczniów z zakresu ekologii, uwrażliwienie na problem odpadów i konieczność segregowania śmieci, aby można było powtórnie je wykorzystywać, chroniąc nasza planetę przed nadmiernym gromadzeniem odpadów.
Zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu musieli wykonać nowy przedmiot, który będzie miał praktyczne zastosowanie. Do pracy należało użyć co najmniej 3 różnych surowców wtórnych. Przedmiot powinien być autorski. Udział w konkursie wymagał od uczniów wiedzy, pomysłowości i staranności. Każda praca musiała być udokumentowana.

Szczegółowe wyniki konkursu

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i upominków dla uczestników konkursu ekologicznego.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 3.2/10 (10 votes cast)
Edukacja ekologiczna – Konkurs powiatowy, 3.2 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej