Międzynarodowy konkurs Bóbr z zakresu informatyki.

„Bóbr” to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.
Głównym celem konkursu jest rozwój i kształtowanie myślenia algorytmicznego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną i komunikacyjną wśród uczniów.
W tym roku szkolnym naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Julia Gomulska 6c, Mateusz Zięcina 5b, Ula Piotrowska 6c, Kinga Szczęsna 6c, Darek Żukowski 6c, Oliwka Szatańska 6c, Emil Filipowski 5b, Janek Kręzel 6d, Amelia Laskowska 6d, Michał Szymański 6d, Sandra Kosiec 6d i Olaf Bosek 5b.

Rating: 5.7/10 (3 votes cast)
Międzynarodowy konkurs Bóbr z zakresu informatyki., 5.7 out of 10 based on 3 ratings