Finał konkursu literacko-plastycznego o św. Urszuli „bądźmy niby pióro w ręku Boga”

14 października 2015 r. podczas uroczystości wprowadzenia relikwii św. Urszuli Ledóchowskiej do Świątyni Opatrzności Bożej zostały wręczone nagrody i wyróżnienia laureatom ogólnopolskiego konkursu literacko-plastycznego o św. Urszuli pt. „Bądźmy niby pióro w ręku Boga”. Na konkurs nadesłanych zostało 900 prac plastycznych i 298 prac literackich. Uczniowie z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego otrzymali pamiątkową książkę, prenumeratę Tygodnika Katolickiego Niedziela oraz podziękowanie za udział w konkursie.


Zobacz szczegóły.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.9/10 (8 votes cast)
Finał konkursu literacko-plastycznego o św. Urszuli „bądźmy niby pióro w ręku Boga”, 8.9 out of 10 based on 8 ratingsPowrót do strony głównej