Konkurs na Prezentację Multimedialną o Krajach Unii Europejskiej

Z okazji 11 rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej oraz obchodów Dnia Europy w dniach 04 maja – 15 maja 2015 roku odbył się w Szkole Podstawowej w Halinowie Szkolny Konkurs na Prezentację Multimedialną o Krajach Unii Europejskiej.
W konkursie wzięło udział 9 uczniów klas V- VI. Zainteresowani mieli za zadanie przygotować prezentację multimedialną na temat krajów należących do Unii Europejskiej. Swoje prace mogli wzbogacić o pliki dźwiękowe, kolorowe rysunki i zdjęcia, animacje, pamiętając jednocześnie o przejrzystości i czytelności slajdów.

Celem konkursu było rozwijanie kompetencji językowej uczniów, a także zachęcanie ich do korzystania z nowoczesnych technologii komputerowych w realizacji projektu.
Wszyscy uczestnicy konkursu za wykonanie profesjonalnych prezentacji multimedialnych otrzymali dyplom i drobny upominek.

Oto zwycięzcy:
I miejsce –– Joanna Gawłowska, kl. VI c i Paweł Galemba, kl. VIb
Wyróżnienia :
Alicja Kowalska i Wiktoria Majówka, kl. VIc
Natalia Siekiera, kl. VIc
Danuta Rosołowska i Kinga Penszkal , kl. VIc
Amelia Laskowska i Jagoda Domańska, kl. Vd

Organizatorzy:
I. Wierzbicka, M. Rudnik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Konkurs na Prezentację Multimedialną o Krajach Unii Europejskiej, 8.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej