Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Prozy Kornela Makuszyńskiego

W listopadzie br. Biblioteka Pedagogiczna w Mińsku Mazowieckim zaprosiła uczniów szkół powiatu mińskiego do udziału w Powiatowym Konkursie Pięknego Czytania Prozy Kornela Makuszyńskiego. W naszej szkole odbyły się wstępne eliminacje, w których wyłoniono dwoje reprezentantów do etapu międzyszkolnego. Na przesłuchania do Mińska Mazowieckiego pojechali: Julia Kłusek z fragmentem powieści „Szatan z siódmej klasy” oraz Michał Gójski z fragmentem utworu „Bezgrzeszne lata”.
Bardzo miło nam poinformować Państwa, że w konkursie tym uczeń naszej szkoły – Michał Gójski zajął I miejsce. Jurorzy podkreślili, że w jego występie urzekły ich: zaangażowanie emocjonalne, swoboda przekazu oraz dojrzałość artystyczna.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.5/10 (13 votes cast)
Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania Prozy Kornela Makuszyńskiego, 4.5 out of 10 based on 13 ratingsPowrót do strony głównej