Igrzyska młodzieży szkolnej – półfinał rozgrywek powiatowych

W dniu 13.10.2014r na „Orliku” przy szkole podstawowej w Kałuszynie odbył się turniej piłki nożnej. Był to półfinał rozgrywek w piłce nożnej szkół podstawowych o mistrzostwo powiatu mińskiego. Wyniki turnieju:

SP Kałuszyn – SP Halinów – 10:1;
SP Kałuszyn – SP Dębe Wlk. – 7:0;
SP Dębe Wlk. – SP Halinów – 2:1.

Awans do finału rozgrywek uzyskały szkoły z Dębego Wielkiego i Kałuszyna.Szkoła podstawowa z Halinowa została sklasyfikowana na V miejscu.
W rozgrywkach wzięło udział 17 szkół z całego powiatu. Naszą placówkę reprezentowali: B. Kwieciński, M. Kołodziejczyk, D. Jackiewicz, A. Gomoła, B. Domurad, S. Celej, M. Szymański, M. Wepa, R. Jaworowski, A. Ostrowski.

Opiekun: Karol Trojniel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.4/10 (21 votes cast)
Igrzyska młodzieży szkolnej - półfinał rozgrywek powiatowych, 5.4 out of 10 based on 21 ratingsPowrót do strony głównej