Igrzyska młodzieży szkolnej – awans naszej drużyny do półfinału rozgrywek

W dniu 01.10.2014r na „Orliku” przy Zespole Szkół w Halinowie odbył się turniej piłki nożnej. Był to pierwszy etap rozgrywek w piłce nożnej szkół podstawowych o mistrzostwo powiatu mińskiego.

W rozpoczynającym meczu nasza drużyna zremisowała ze szkołą podstawową z Mrozów 3 : 3. W drugim meczu szkoła podstawowa z Mrozów wygrała ze szkołą z Cegłowa 6 : 1. Jednak to ostatnie spotkanie zadecydowało o awansie halinowskiej szkoły do półfinału rozgrywek. Do tego awansu potrzebowaliśmy zwycięstwa przynajmniej sześcioma bramkami. Mecz ze szkołą podstawową z Cegłowa zakończył się wynikiem 9 : 1 dla naszej drużyny. Szkołę podstawową z Halinowa reprezentowali: B. Kwieciński, M. Kołodziejczyk, D. Jackiewicz, H. Lewandowski, J. Jerzak, S. Celej, M. Szymański, M. Wepa, R. Jaworowski, A. Ostrowski.

Opiekun: Karol Trojniel


VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (17 votes cast)
Igrzyska młodzieży szkolnej - awans naszej drużyny do półfinału rozgrywek, 5.0 out of 10 based on 17 ratingsPowrót do strony głównej