I Ty jesteś inżynierem – II edycja

Ponownie uczniowie naszej szkoły mieli możliwość wzięcia udziału w konkursie z budowania z klocków. Uczestnicy wykonali świetne prace. Trudno było wyłonić zwycięzców. Poziom był wyższy niż w I edycji. Wyraźnie widać, iż rośnie nam silna grupa projektantów.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Ewa Szymańska, kl. VId
II miejsce – Alicja Mońka, kl. Vb
III miejsce – Kamila Gałązka, kl. VIc.

Wyróżnienie:
Joanna Gawłowska Vc.

Wyróżnienie za pomysł:
Aleksandra Linkiewicz kl. VIc,
Michał Szymański IVd,
Paweł Galemba Vb.

Nagroda Specjalna:
Weronika Sado IIa.

Zdjęcia nie oddają w pełni ilości detali jakie zostały zastosowane i znacznie obniżają poziom. Na jedną pracę potrzeba przynajmniej trzech zdjęć. Prace Ewy i Weroniki są szczególne. Zapraszamy do zabawy w wirtualne budowanie z klocków.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.2/10 (12 votes cast)
I Ty jesteś inżynierem – II edycja, 6.2 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej