Wyróżnienie dla Kuby

Tegoroczne zmagania Ligi zadaniowej – Grafika z żółwiem przyniosły wyróżnienie dla Kuby Wiechetka z klasy VId. O włos od sukcesu była także Ewa Szymańska również z klasy VId, która gościnnie razem z kolegą pojechała do Warszawy na rozdanie nagród.
W tym roku zadania Ligi były dużo trudniejsze niż w ubiegłym. Konkurs został podzielony na III etapy. Uzyskanie odpowiedniej liczby punktów pozwalało przejść do następnej rundy. Do III etapu nie zakwalifikował się Bartosz Szeląg z klasy Vb.

Tego typu konkursy są cenną lekcją, gdyż uczą ważnej umiejętności programowania. Mogą też być szansą na zdobycie ciekawego i dobrze płatnego zawodu. Szkoda, że takich zmagań na szczeblu ogólnopolskim jest bardzo mało.
Gratulujemy Kubie sukcesu!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.4/10 (7 votes cast)
Wyróżnienie dla Kuby, 5.4 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej