Niech żyje bal…

12 lutego 2014 r., tuż przed dniem świętego Walentego Samorząd Uczniowski zorganizował bal karnawałowy dla uczniów z klas IV-VI. Młodzież bawiła się na sali gimnastycznej udekorowanej, jak na bal przystało, balonami, serpentynami i białymi gwiazdami. Wszyscy uczniowie wykazali się znakomitymi umiejętnościami rytmiczno-tanecznymi. O dobór utworów muzycznych z największych list przebojów zadbali absolwenci naszej szkoły, obecnie uczniowie III klasy gimnazjum – Sylwia Goździk, Magda Świadek, Oliwia Turkot, Przemysław Drosio i Piotr Świadek. Uczniom spodobał się pomysł gimnazjalistów, polegający na zadedykowaniu wybranej piosenki kolegom i koleżankom z klasy czy nauczycielom.
O porządek po balu zadbała sekcja „porządkowa” Samorządu Uczniowskiego, która i tym razem świetnie się spisała. Dziękujemy za pomoc i zaangażowanie wszystkim nauczycielom, którzy pomogli w opiece nad uczniami.

p. M. Chróścik, p. M. Rudnik

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (3 votes cast)
Niech żyje bal…, 8.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej