Szkolna Poczta Walentynkowa

Od 13 do 14 lutego na terenie szkoły podstawowej działała Poczta Walentynkowa. Uczniowie klas IV-VI mogli wrzucać liściki do specjalnie przygotowanej skrzynki wystawionej przed pokojem nauczycielskim. Na tę okazję skrzynka został udekorowana przez uczennice z klasy VIb i VId różnokolorowymi sercami. W dniu świętego Walentego uczennice z klasy VId: Ola Janusz, Kasia Siwek, Ewa Szymańska i Amelia Targońska wcieliły się w role „listonoszek”, roznosząc kartki do adresatów, tj. osób, które się lubi, szanuje lub podziwia.
Walentynki wywołały dużo pozytywnych emocji wśród uczniów, stając się okazją do powiedzenia czegoś miłego drugiej osobie, okazania komuś sympatii lub odrobiny życzliwości. Tego dnia wszyscy byli zadowolenie i uśmiechnięci, a miły nastrój udzielił się nie tylko uczniom, ale też i nauczycielom.

p. M. Rudnik, p. M. Chróścik

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (2 votes cast)
Szkolna Poczta Walentynkowa, 8.5 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej