Wszystko o człowieku

05 24 października uczniowie z klas Vc, Vd, VIb i VIc uczestniczyli w programie edukacyjnym „Wszystko o Człowieku” w Cinema Park w Warszawie, gdzie mogli poszerzyć swoją wiedzę w sposób ciekawy i przyjemny. Uczniowie odwiedzili 6 sal. W sali 3D wybrali się w trójwymiarową podróż w głąb ludzkiego ciała. W sali ruchu podziwiali najciekawsze budowle stworzone przez człowieka.

W sali inspiracji obejrzeli film o 17-latku z Australii, o imieniu Jesse który spełnił swoje największe marzenie – opłynął samotnie świat. W sali wyobraźni powiększyli swoją wiedzę na temat badań genetycznych, zaś w sali muzyki dowiedzieli się o dźwiękach i ich natężeniu. W ostatniej sali – sali interakcji rywalizowali o pierwsze miejsce, rozwiązując quiz o najwybitniejszych postaciach. Weronika Kupiec z klasy VIc zajęła II miejsce i otrzymała dyplom.

[Gallery not found]

Na zakończenie wycieczki uczniowie udali się do sali zabaw. Tam grając w kręgle miło i aktywnie spędzili czas wśród swoich równieśników.

M. Rudnik, K. Sielecka,
I. Wierzbicka, H. Konowrocka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Wszystko o człowieku, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej