Turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Okuniewie

W dniu 12.02.2014r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Halinowie odbył się turniej piłki nożnej halowej dla uczniów szkół podstawowych gminy Halinów i okolic. Zespoły rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych: klasy III-IV i klasy V-VI. W turnieju wzięło udział 72 uczniów z 5 szkół podstawowych.
W młodszej kategorii wiekowej zwyciężyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sulejówku, drugie miejsce zajęli przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Brzezinach, trzecie przypadło reprezentantom Szkoły Podstawowej w Okuniewie, a czwarte – uczniom ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Halinowie.

Zwycięzcami turnieju w starszej kategorii wiekowej zostali szóstoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Halinowie w składzie: Radosław Pożycki, Mateusz Jarzębski, Darek Klukowski, Michał Maliszewski, Jakub Chomicki, Maciej Kurzyp, Krzysztof Kurzyp i Mateusz Pszczółkowski. Drugi stopień podium zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Cisiu, trzecie miejsce – drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Sulejówku, czwarte miejsce – zespół z klas V Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego w Halinowie, na piątym, ostatnim miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa w Okuniewie.

Tabela wyników turnieju w kategorii wiekowej klas III-IV.

Szkoła Bramki zdobyte/stracone Bramki Punkty Miejsce
SP nr 3 Sulejówku 6-0 +6 9 I
SP w Brzezinach 3-1 +2 6 II
SP w Okuniewie 1-5 -4 3 III
SP w Halinowie 0-4 -4 0 IV

 

Tabela wyników turnieju w kategorii wiekowej klas V-VI:

Szkoła Bramki zdobyte/stracone Bramki Punkty Miejsce
SP w Halinowie klasy VI 6-0 +6 10 I
SP w Cisiu 6-1 +5 10 II
SP w Sulejówku 2-4 -2 3 III
SP w Halinowie klasy V 3-7 -4 3 IV
SP w Okuniewie 2-7 -5 3 V
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.0/10 (14 votes cast)
Turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora Gminnego Centrum Kultury w Okuniewie, 6.0 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej