Światowy Dzień Pluszowego Misia

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, przypadającego na 25 listopada, podczas dyskoteki szkolnej została zorganizowana zbiórka maskotek dla podopiecznych z Domu Małego Dziecka w Siedlcach. Dnia 3 grudnia „pluszaki” można było przekazać Ewie Szymańskiej i Katarzynie Siwek z klasy VId, które zbierały maskotki do specjalnie przygotowanego pudełka. Wszystkie miśki zostały włożone do ozdobnej torebki oraz przekazane 4 grudnia maluchom z Małego Domu Dziecka w Siedlcach przez panią Iwonę Wierzbicką, nauczycielkę języka niemieckiego, która w imieniu wszystkich uczniów klas 4-6 i nauczycieli złożyła też dzieciom najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy!

p. M. Rudnik, p. M. Chróścik

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)Powrót do strony głównej