Zabawa była świetna!

Dnia 28 listopada 2013 r. w naszej szkole została zorganizowana zabawa andrzejkowa dla uczniów z klas IV-VI. Organizacji dyskoteki podjął się Samorząd Uczniowski. Przygotować zabawę pomogli uczniowie klasy VIb: Maciej Kurzyp, Krzysztof Kurzyp, Adrian Lema, Mateusz Jarzębski, Radosław Pożycki, którzy postarali się o utrzymanie porządku przed dyskoteką i po zabawie. Pod opieką nauczycieli: p. M. Chróścik, p. D. Baja, p. A. Kality-Babis, p. A. Mazur, p. M. Rudnik, p. N. Skurskiego, p. J. Siwek oraz p. I. Wierzbickiej bawiło się około 160 osób. O dobór utworów muzycznych zadbali absolwenci naszej szkoły, uczniowie III klasy gimnazjum – Adam Napiórkowski, Piotr Stypułkowski oraz Mateusz Szuba. Podczas dyskoteki została też zorganizowana zbiórka maskotek dla podopiecznych z Domu Małego Dziecka w Siedlcach z okazji zbliżających się mikołajek. Zabawa była naprawdę udana – wszyscy byli zadowoleni i chętni do kolejnych pląsów. Aż żal było kończyć!

p. M. Chróścik, p. M. Rudnik

[Gallery not found]

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.0/10 (4 votes cast)
Zabawa była świetna!, 8.0 out of 10 based on 4 ratingsPowrót do strony głównej