Sukces UKS „Halinów Team” ! III miejsce klubu na turnieju z okazji Narodowego Dnia Niepodległości

HerbW sobotę 08 listopada 2013 r. zawodnicy z UKS „Halinów Team” brali udział w turnieju z okazji Narodowego Dnia Niepodległości i osiągnęli spektakularny sukces. W kategorii U-11 „Halinów Team” zdobył 3 miejsce w klasyfikacji klubowej, co na 24 kluby i ponad 130 zawodników jest ogromnym osiągnięciem. Pragnę przypomnieć, że nasze 3 miejsce wywalczyliśmy w 14 miesięcy od powstania klubu i jest to jak na razie największe nasze osiągnięcie. To pokazuje, że wybraliśmy dobrą drogę przy tworzeniu UKS-u, a nasi zawodnicy potrafią dużo poświęcić, by osiągnąć tak wielki sukces. Gratuluję!

Chciałbym szczególnie pogratulować Kubie Małolepszemu, który zdobył puchar „Najlepszego Zawodnika Turnieju”. Kuba – brawo !!! Wszystkim należą się gratulacje i brawa, bo każdy z zawodników walczył „na maxa” i choć trudno było osiągnąć miejsce medalowe , to nikt nie odpuszczał i walczył do końca. Wiele razy cieszyliśmy się ze zwycięstw i medali. Złote medale zdobyli Jakub Małolepszy, Natalia Łukaszewicz, Jakub Bogdaniuk, srebrny medal zdobyła Nina Woźnicka, a brązowy medal zdobył Adam Małolepszy. Reszcie zawodnikom nie udało się zdobyć „miejsca na pudle”, ale ich wygrane walki także przyczyniły się do zdobycia trzeciego miejsca drużynowo. W tym miejscu należy wymienić także trenera – Bartłomieja Bogdaniuka, który wiele godzin poświęca, by ukształtować zawodników i wiele serca wkłada w każdą walkę swoich podopiecznych. Dzięki trenerze !
Dokładne wyniki na naszej stronie www.halinowteam.pl, na którą serdecznie zapraszamy. Wszystkim, którzy są zainteresowani zajęciami Judo, Funny Judo (dzieci młodsze), a także nauką pływania oraz MMA (młodzież gimnazjalna) zapraszamy na zajęcia . Przyjdźcie, zobaczcie, poćwiczcie, to nic nie kosztuje. Zapraszamy!
Wszystkim zawodnikomi trenerowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wojciech Bogdaniuk
Prezes Zarządu
UKS „Halinów Team”

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (9 votes cast)
Sukces UKS „Halinów Team” ! III miejsce klubu na turnieju z okazji Narodowego Dnia Niepodległości, 7.6 out of 10 based on 9 ratingsPowrót do strony głównej