Uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14 października po uroczystej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowanej przez uczniów z klas III pod opieką wychowawców, przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego – Ewa Szymańska oraz Agnieszka Kruczek wraz z młodszymi kolegami z Małego Samorządu złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim Pracownikom Oświaty oraz wręczyli symboliczne bukiety kwiatów Pani Dyrektor Ewie Dziumak oraz Pani Dyrektor Ewie Kupiec.

W tym dniu również przedstawiciele trójek klasowych – Aleksandra Janusz i Jakub Kobierski obdarowali Nauczycieli oraz Pracowników naszej szkoły ręcznie wykonanymi jabłuszkami. Oprócz pięknych życzeń, zapisanych na papierowych jabłuszkach, dodatkową niespodzianką okazały się prawdziwe jabłka – pełne słodyczy i witamin na jesienną porę.

p. M. Rudnik, p. M. Chróścik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/10 (1 vote cast)
Uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, 5.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej