Powitanie wiosny

W naszej szkole powitanie wiosny nastąpiło już na początku marca, kiedy to „sekcja gazetkowa” Samorządu Uczniowskiego w składzie: Ola Chądzyńska, Ola Piłkowska oraz Ola Janusz, przygotowała gazetkę o tematyce wiosennej. Również na początku marca zostały ogłoszone szkolne konkursy:
1) Konkurs na plakat pt. „Pierwsze oznaki wiosny”;
2) Konkurs na wiersz o tematyce wiosennej.

Uczniowie wybierali także Uczniów Roku w czterech różnych kategoriach: Złote Lusterko dla najbardziej czarującej strojnisi, Przystojniak Roku dla najbardziej eleganckiego młodego dżentelmena, Farciarz Roku dla ucznia, który wychodzi cało z każdej opresji oraz Dżentelmen Roku dla ucznia, które wie jak się zachować w każdej sytuacji.

Wiosna to czas wysiewu nasion i przesadzania roślin doniczkowych. Dlatego też 21 marca Samorząd Uczniowski zapragnął chociaż w symboliczny sposób zaznaczyć, że zawitała ona także do naszej szkoły. Specjalnie na tę okazję zakupił wiosenne kwiaty: prymulki, narcyzy oraz hiacynty.

Przedstawicielki szkolnej poczty kwiatowej z kl. VIc w składzie: Karolina Dobosiewicz, Wiktoria Szybilska, Weronika Biłan, udały się pod opieką pani Hanny Anczarskiej wraz z przewodniczącą SU Marceliną Mazińską oraz z pozostałymi przedstawicielami klasowych samorządów do wskazanych miejsc w celu udekorowania naszej szkoły. Kwiaty te zostały ustawione w poszczególnych salach lekcyjnych, w pokoju nauczycielskim oraz w sekretariacie.

p. M. Rudnik, p. M. Chróścik

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
Powitanie wiosny, 1.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej