Szkolna Poczta Walentynkowa!

Od 13 do 14 lutego na terenie szkoły podstawowej działała Poczta Walentynkowa. Uczniowie klas IV-VI mogli wrzucać liściki do specjalnie przygotowanej skrzynki wystawionej przed pokojem nauczycielskim. Na tę okazję skrzynka został udekorowana przez uczennice z klasy VIc czerwonymi sercami i różami. W dniu świętego Walentego uczniowie z klasy IVa wcielili się w role listonoszów, roznosząc kartki do adresatów, tj. osób, które się lubi, szanuje lub podziwia.

Walentynki wywołały dużo pozytywnych emocji wśród uczniów, stając się okazją do powiedzenia czegoś miłego drugiej osobie, okazania komuś sympatii lub odrobiny życzliwości.

 

p. M. Rudnik
p. M. Chróścik

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)
Szkolna Poczta Walentynkowa!, 1.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej