Sekcja „gazetkowa”

W I semestrze prężnie działała sekcja „gazetkowa” w składzie: Weronika Biłan, Joanna Pawłowska i Wiktoria Szybilska. Dziewczęta z klas szóstych przygotowały gazetki tematyczne na szkolnym korytarzu związane z wydarzeniami z naszej szkoły. I tak opracowały gazetki na temat Święta Edukacji Narodowej i Święta Niepodległości oraz tradycji bożonarodzeniowych.

Jeszcze w styczniu, tuż przed feriami, nastąpiła zmiana składu sekcji „gazetkowej”. Uaktualnianiem gazetki i przekazywaniem społeczności uczniowskiej informacji z życia szkoły obecnie zajmują się uczennice z klas piątych: Aleksandra Chądzyńska, Aleksandra Piłkowska oraz Aleksandra Janusz. Trzy Ole gorąco i ochoczo zabrały się do pracy. Dziewczęta już przed feriami zimowymi przygotowały gazetkę na temat zbliżającego się Dnia świętego Walentego. Podziwiamy ich zapał!

[Gallery not found]

p. M. Rudnik
p. M. Chróścik

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (2 votes cast)
Sekcja „gazetkowa”, 5.5 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej