Pamiętaliśmy o Dniu Edukacji Narodowej

Dnia 12 października, po uroczystej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej przygotowanej przez uczniów z klas Vd i VIc pod opieką pani Agnieszki Kupiec, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Marcelina Mazińska złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom oświaty.

W tym dniu przedstawiciele trójek klasowych wręczyli symboliczne bukiety kwiatów i pyszne słodkości Pani Dyrektor Ewie Dziumak oraz Pani Dyrektor Ewie Kupiec, a także ręcznie wykonane tulipany i róże nauczycielom oraz pracownikom obsługi i administracji. Kwiaty te przygotowali m. in. uczniowie z kl. IVa i Vd.

Jeszcze raz życzymy pedagogom wszystkiego najlepszego, nie zapominając o trudzie i wysiłku włożonym w wychowanie młodzieży.

p. M. Rudnik
p. M. Chróścik

[Gallery not found]
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)Powrót do strony głównej