BIBLIOTEKA dobre MIEJSCE dla CZŁOWIEKA

Pod takim hasłem w dniu 2 października 2013r. w bibliotece odbyło się pierwsze w nowym roku szkolnym spotkanie z cyklu „Cała Polska czyta dzieciom”. Uczniowie z klasy IVc pod opieką pani Agnieszki Kupiec z podziwem przyglądali się pani Joannie Popławskiej, która zaznajomiła ich z zabawnymi fragmentami książki Hanny Ożogowskiej pt. „Dziewczyna i chłopak czyli heca na 14 fajerek”. Lektura ta została wybrana nieprzypadkowo, otóż 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dobór tekstu i jego znakomita, wręcz mistrzowska interpretacja sprawiły, że uczniowie słuchali z ogromnym zainteresowaniem i zaciekawieniem. Bardzo dziękujemy pani Popławskiej za zaangażowanie i kolejną próbę zachęcenia dzieci do czytania książek i odwiedzania biblioteki. Następne spotkanie już za tydzień…

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.1/10 (7 votes cast)
BIBLIOTEKA dobre MIEJSCE dla CZŁOWIEKA, 4.1 out of 10 based on 7 ratingsPowrót do strony głównej