Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 17.09.2013 roku odbył się gminny turniej piłki nożnej chłopców. Mecze odbywały się na boisku orlik w Halinowie. Celem organizacji IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska jest promowanie wśród dzieci sportowej aktywności według zasady fair play oraz propagowanie kulturalnego kibicowania. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach wiekowych: 10-11 lat (roczniki 2002 – 2003) i 12-13 lat (roczniki 2000 – 2001). Do kolejnego etapu rozgrywek awansowała nasza drużyna z młodszej kategorii wiekowej. Zajęła ona pierwsze miejsce w swojej grupie, wygrywając wszystkie mecze. Niestety, nasza druga drużyna zajęła trzecie miejsce i odpadła z dalszej rywalizacji.

Wyniki turnieju (kategoria wiekowa 10 – 11 lat):
I miejsce – Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Halinowie – awans do kolejnego etapu rozgrywek;
II miejsce – Szkoła Podstawowa w Brzezinach;
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulejówku;
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Cisiu.

Szkołę z Halinowa reprezentowali:
1. Damian Jackiewicz;
2. Michał Wepa;
3. Brajan Domurad;
4. Jakub Jerzak;
5. Bartosz Kwieciński;
6. Eryk Chaciak;
7. Bartosz Bakiera;
8. Michał Kołodziejczyk;
9. Krzysztof Żelazek;
10. Michał Szymański.

Opiekun: Karol Trojniel

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.5/10 (6 votes cast)
Turniej o Puchar Premiera Donalda Tuska, 5.5 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej