Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 23.09.2013 roku odbył się powiatowy turniej piłki nożnej chłopców. Mecze odbywały się na boisku orlik w Mrozach. Był to kolejny etap rozgrywek, do którego awansowała nasza drużyna.
W pierwszym meczu zwyciężyliśmy z zespołem z Jeruzala 1:0. Następnym naszym rywalem była drużyna z Mińska Mazowieckiego, w tym meczu wygraliśmy 3:0. W trzecim meczu z gospodarzem turnieju zwyciężyliśmy 6:0. W ostatnim meczu ulegliśmy 2:1 drużynie z Wielgolasu. Ta porażka zadecydowała o odpadnięciu naszej szkoły z dalszych rozgrywek o Puchar Premiera Donalda Tuska.

Wyniki turnieju:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Wielgolesie – awans do kolejnego etapu rozgrywek;
II miejsce – Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Halinowie;
III miejsce Szkoła Podstawowa nr 3 w Mińsku Mazowieckim;
IV miejsce Szkoła Podstawowa w Jeruzalu;
V miejsce drużyna Orlika Mrozy.

Opiekun: Karol Trojniel

Rating: 7.8/10 (4 votes cast)
Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska, 7.8 out of 10 based on 4 ratings