Mamy finalistkę konkursu kuratoryjnego

Klaudia Grubek uczennica klasy III D została finalistką etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły – Jana Pawła II „Papież Słowianin”. Gratulujemy 14 punktów do szkoły średniej. 03

WOLONTARIUSZE Z MAZOWSZA W HALINOWIE

12 czerwca odbyło się spotkanie połączone z warsztatami – „Działam – Jestem na Tak”, dla wolontariuszy z „Klubów Ośmiu MW” pięć szkół z Mazowsza, w ramach projektu „Szkoła bez przemocy”. Młodzież oraz opiekunowie mieli okazję wymienić swoje doświadczenia, a także zaplanować podobne spotkania na przyszły rok szkolny. Nastrój był bardzo radosny, wszyscy czekają na następne spotkanie.

[Gallery not found]

POMOC POWODZIANOM

„Klub Ośmiu MW” naszej szkoły włączył się wraz ze Stowarzyszeniem Wspierania Rozwoju Gminy Halinów „Razem” i NSZZ „Solidarność” Pracowników Oświaty i Wychowania Gminy Halinów w organizację pomocy dla powodzian. Udało się zebrać cały tir darów, które pojechały do gminy Wilków. To na pewno nie koniec naszej pomocy dla tej gminy.

[Gallery not found]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Mamy finalistkę konkursu kuratoryjnego, 10.0 out of 10 based on 2 ratings