X Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas młodszych szkół podstawowych

25 kwietnia 2013 r. w naszej szkole odbyły się eliminacje do konkursu ortograficznego na poziomie klas II i III. Do konkursu przystąpiło łącznie 37 uczniów.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań językiem polskim, motywowanie uczniów do doskonalenia własnych umiejętności ortograficznych oraz kształtowanie umiejętności praktycznego stosowania reguł ortograficznych.
Eliminacje szkolne przeszły dwie osoby: Bartłomiej Litwińczuk z kl. IIe oraz Joanna Szczygielska z kl. IIIa.

Rozstrzygnięcie konkursu odbyło się podczas kolejnego etapu, który odbył się w 24 maja 2013r Szkole Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim.
Konkurs zakończył się sukcesem dla naszej szkoły. Wyróżnienie otrzymał: Bartłomiej Litwińczuk, uczeń kl. IIe.
Gratulujemy sukcesu!

E.ROKICKA, M. WASZCZUK

Rating: 5.5/10 (8 votes cast)
X Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas młodszych szkół podstawowych, 5.5 out of 10 based on 8 ratings