III miejsce w Turnieju Koszykówki o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek

W dniu 28.04.2022r. odbył się Turniej Koszykówki o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek, w którym wzięło udział sześć szkół. Gospodarzem turnieju była Szkoła Podstawowa nr 3 w Sulejówku. Reprezentacja naszej szkoły rozpoczęła zawody od zwycięstwa, zaowocowało to awansem do kolejnego etapu z pierwszego miejsca. W półfinale nasza drużyna przegrała po zaciętym spotkaniu ze Szkołą Podstawową nr 1 w Sulejówku. W meczu o brązowy medal Szkoła Podstawowa w Halinowie po wyrównanym spotkaniu pokonała gospodarza turnieju. Reprezentacja Szkoły Podstawowej w Halinowie: Krystian Kalinowski, Adam Kowalik, Krzysztof Całkowski, Maciej Janusz, Jan Żelazek, Kacper Miaśkiewicz, Stanisław Wiśniewski i Bartek Krasiński. Trener: Karol Trojniel.

Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
III miejsce w Turnieju Koszykówki o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek, 8.2 out of 10 based on 5 ratings