Sukcesy naszych uczniów. Pisać każdy może!

Sukces reprezentantów szkoły w Halinowie w międzyszkolnym Konkursie Literackim „Bliżej siebie” zorganizowanym przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cisiu. Budowanie pozytywnych relacji z drugim człowiekiem jest niezwykle ważną umiejętnością. Tym trudnym zagadnieniem inspirowali się młodzi literaci, tworząc tegoroczne prace konkursowe. W swoich tekstach dotyczących tworzenia i podtrzymywania więzi międzyludzkich mieli wykazać się wrażliwością, wyobraźnią i fantazją. Udało im się to na przysłowiową piątkę z plusem!
Oto nasi laureaci:
Kategoria: uczniowie klas IV- VI. III miejsce Maja Witkowska, 6c, opowiadanie pt. „Blisko, bliżej, najbliżej”. Kategoria: uczniowie klas VII- VIII. I miejsce Oliwia Włodarczyk, 7d, opowiadanie pt. „Przyjaźń na zawsze”; III miejsce Anna Wojciszko, 7c, opowiadanie pt. „Nieplanowane spotkanie”.
Rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród miało miejsce 21 kwietnia 2022 roku w szkole w Cisiu. Młodym autorom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
M. Pilarska, A. Kupiec

Rating: 10.0/10 (4 votes cast)
Sukcesy naszych uczniów. Pisać każdy może!, 10.0 out of 10 based on 4 ratings