Dnia 13.03.2013 roku w Szkole Podstawowej im. VII Obwodu AK „OBROŻA” w Brzezinach odbyły się rozgrywki piłki koszykowej dziewcząt. Do turnieju przystąpiło sześć drużyn. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Dziewczęta zajęły III i IV miejsce. Gratulujemy!

Zawody miały na celu doskonalenie elementów technicznych i taktycznych w piłce koszykowej, propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu oraz kształcenie właściwego zachowania się w sytuacji zwycięstwa i porażki.

Wyniki meczów przedstawiają się następująco:

Halinów I – Zakręt 34:0

Magda Laskowiecka
Natalia Pięcek
Zuzanna Świtkowska

Rating: 8.3/10 (17 votes cast)
Turniej Piłki Koszykowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej im. VII Obwodu AK „OBROŻA” w Brzezinach, 8.3 out of 10 based on 17 ratings