Paczka „Z SERDUSZKIEM” z klas I-III

W grudniu 2012r. uczniowie klas I-III z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego włączyli się do akcji PACZKA DLA POTRZEBUJĄCEGO DZIECKA, której organizatorem była parafia w Halinowie. Opiekunki MSU otrzymały od księdza proboszcza 3 serduszka z imionami dzieci oraz listą potrzebnych dla nich artykułów. Przez ponad tydzień w klasach I-III odbywała się dobrowolna zbiórka pieniędzy, której efektem były 3 paczki zawierające, nie tylko artykuły pierwszej potrzeby, ale również zabawki, a także słodycze, które podarowały wychowawczynie klas młodszych. Przy pakowaniu paczek przedstawicielom Małego Samorządu Uczniowskiego pomagały nie tylko opiekunki MSU, ale również p. dyrektor Ewa Kupiec. Wszystko zostało przekazane parafii na ręce pani katechetki Joanny Gójskiej.

Trzeba przyznać, iż mali uczniowie, a także ich wychowawcy, okazali ogromne serce i zdali egzamin na „bycie prawdziwym Świętym Mikołajem”.

Opiekunowie MSU
K. Świerczyńska, I. Napiórkowska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.3/10 (12 votes cast)
Paczka „Z SERDUSZKIEM” z klas I-III, 6.3 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej