„Dzieci – dzieciom z ubogich rodzin”

W III edycji akcji „Oddaj siebie drugim, oto Miłość…” uczniowie oraz rodzice własnoręcznie wykonali 130 bombek. Dnia 16 XII 2012 r. po mszy świętej w parafii św. Anny w Długiej Kościelnej została zorganizowana sprzedaż świątecznych niespodzianek. Uzyskany dochód zostanie przeznaczony dla dzieci z ubogich rodzin z naszej gminy.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za duże zaangażowanie się w akcję oraz pomoc w sprzedaży bombek. Cieszymy się, że ta inicjatywa się rozrasta, bo jest to szczególna misja kreatywnego rozpatrywania dobra. Zapraszając chętnych do wzięcia udziału w akcji, pragniemy upowszechnić modę na dobro, bowiem „najpiękniej jest świadczyć dobrodziejstwa tym, którzy się nam odwdzięczyć nie mogą”.

Organizatorzy
Małgorzata Cudny
Ks. Michał Domagała

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (12 votes cast)
„Dzieci – dzieciom z ubogich rodzin”, 7.6 out of 10 based on 12 ratingsPowrót do strony głównej