Dnia 1 grudnia 2021 roku w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Regionu Siedleckiego w unihokeju dziewcząt w kategorii dzieci oraz młodzieży (zawody międzypowiatowe, w których zmierzyły się mistrzynie wszystkich powiatów z regionu siedleckiego). Wszyscy jesteśmy zachwyceni postawą naszych dziewcząt. Ciężka praca na treningach oraz nieustępliwa postawa na zawodach pozwoliła nam zrealizować nasze marzenia. Jest to pierwszy taki sukces w historii szkoły – do tej pory nigdy nie wygraliśmy w grach zespołowych zawodów międzypowiatowych w dwóch kategoriach wiekowych. A to jeszcze nie wszystko – przed nami mistrzostwa województwa, w których również damy z siebie wszystko i powalczymy o zwycięstwo! Wielkie gratulacje!

Najpierw swój turniej rozegrały dziewczęta młodsze (rocznik 2009 i młodsze). Nasza reprezentacja spisała się znakomicie – wygrała wszystkie mecze i jako pierwsza mogła świętować zwycięstwo oraz awans na zawody wojewódzkie.
Wyniki naszej reprezentacji:
SP Halinów – SP9 Siedlce 3:0
SP Halinów – SP Skórzec 3:1
SP Halinów – SP4 Mińsk Mazowiecki 3:0
SP Halinów – SP3 Łochów 3:0
Naszą szkołę reprezentowały: Julia Ciechomska, Michalina Karasiewicz, Zosia Pazio (6b); Matylda Konowrocka (4c); Lena Trzpil, Małgosia Pietrak (4e). Niestety w tych zawodach nie mogła zagrać Wiktoria Karpińska (7b) oraz Ola Grabowska (5c).
Po turnieju dziewcząt młodszych przyszedł czas na starsze (rocznik 2007-2008). Dziewczyny po bardzo emocjonujących meczach również zajęły pierwsze miejsce i tak jak młodsze awansowały na mistrzostwa województwa!
Wyniki naszej reprezentacji:
SP Halinów – SP1 Mińsk Mazowiecki 2:1
SP Halinów – SP Skórzec 2:0
SP Halinów – SP Ostrówek 3:1
SP Halinów – SP9 Siedlce 1:1
Naszą szkołę reprezentowały: Julia Michalska (8a); Sylwia Jakubowicz (8g); Marta Ziarko, Antosia Andrusiuk (7d); Marysia Jadczak, Zosia Goduńska (7f); Natalia Adamiec (7c). Niestety w tym turnieju nie mogła zagrać Karolina Zagórna (6c).

Trener Przemysław Jurewicz

Rating: 10.0/10 (9 votes cast)
Historyczny sukces naszych unihokeistek! Dwie drużyny jadą na mistrzostwa województwa!, 10.0 out of 10 based on 9 ratings