Halinów z podwójnym Mistrzostwem Powiatu w unihokeju!

Najpierw dziewczyny młodsze, teraz starsze! Mamy podwójne Mistrzostwo Powiatu w unihokeju dziewcząt (złote medale w dwóch kategoriach wiekowych)! Dnia 6 października 2021 roku w Mińsku Mazowieckim odbyły się rozgrywki powiatowe w unihokeju dziewcząt w kategorii młodzież (rocznik 2007-2008). Dziewczyny starsze spisały się równie wspaniale jak młodsze koleżanki i też wygrały wszystkie mecze bez straty bramki. Wszystkie mecze przebiegały pod dyktando naszej drużyny. Dziewczyny bardzo płynnie rozgrywały akcje, stworzyły sobie wiele sytuacji bramkowych. Nie dały żadnych szans przeciwniczkom, co przełożyło się na niezwykle okazałe zwycięstwa .
Wyniki naszej drużyny:
SP Halinów – SP1 Mińsk Mazowiecki 5:0
SP Halinów – SP4 Mińsk Mazowiecki 5:0
SP Halinów – SP Marianka 6:0
Naszą szkołę reprezentowały: Marta Ziarko, Antosia Andrusiuk 7d; Sylwia Jakubowicz 8g; Julia Michalska 8a; Marysia Jadczak, Zosia Goduńska 7f, Natalia Adamiec 7c; Karolina Zagórna 6c. Dziewczyny starsze również będą reprezentować nasz powiat w zawodach regionalnych. Gratulujemy naszym Mistrzyniom!
Trener Przemysław Jurewicz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Halinów z podwójnym Mistrzostwem Powiatu w unihokeju!, 10.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej