Wyjazd klas 7C i 7E do kina i na kręgielnie

Dnia 29 września 2021 r. klasy 7C i 7E wraz z wychowawcami wybrały się do Warszawy na seans filmowy ”Czarny młyn”. Przed rozpoczęciem projekcji uczniowie zaopatrzyli się w przekąski i po chwili czekania weszli na salę, na której miał odbywać się seans. „Czarny młyn” to film przygodowy który, opowiada o Ivo i grupie przyjaciół mieszkających w małym miasteczku, w którym przeżycie czegoś ekscytującego graniczy z cudem. Życie chłopaka jest dodatkowo skomplikowane, bo jego młodsza siostra Mela wymaga szczególnej opieki. Większości osób film przypadł do gustu. Po seansie czekała wszystkich rozgrywka w kręgle. Gra okazała się niezwykle wciągająca. Uczniowie świetnie radzili sobie z tą nową dla nich dyscypliną sportu. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas.
Opiekunowie: Magdalena Lesiak, Sylwia Mróz, Krzysztof Sowiński

Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Wyjazd klas 7C i 7E do kina i na kręgielnie, 10.0 out of 10 based on 5 ratings