Wizyta w Domu Małego Dziecka w Siedlcach

W dniu 29 maja 2012 uczennice klasy VI c: Oliwia Belta, Agnieszka Majchrzak, Angelika Gadaj, Marta Piotrowska i Marlena Kuka pod opieką p. Chróścik i p. Wierzbickiej odwiedziły wychowanków Domu Małego Dziecka w Siedlcach. Podopieczni Domu pod Kasztanami otrzymali słodycze i soki owocowe ufundowane przez Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej za pieniądze zebrane podczas działalności kawiarenki europejskiej z racji obchodów Dnia Europy.

Podczas pobytu w placówce nie zabrakło wzruszeń i śmiechu. Uczennice z wielkim zaangażowaniem organizowały dzieciom liczne zabawy i opiekowały się najmłodszymi wychowankami.

Iwona Wierzbicka

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.8/10 (10 votes cast)
Wizyta w Domu Małego Dziecka w Siedlcach, 5.8 out of 10 based on 10 ratingsPowrót do strony głównej