Wielkanocny konkurs w zerówkach

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w „Wielkanocnym konkursie”. Organizatorzy konkursu: Natalia Nowacka, Katarzyna Damętka, Joanna Antosz. Komisja konkursowa z radością i zachwytem podziwiała wszystkie prace. Po dokładnym obejrzeniu prac postanowiła za pomysłowość i precyzję wykonania oraz ogromne zaangażowanie w przygotowaniu prac przyznać nagrody.
Wyniki Konkursu
I miejsce – Kamila Papis 0a
II miejsce – Amelia Kuchta Skrzaty
III miejsce – Martyna Koszewska 0d
Wyróżnienia
Marta Matyjasek 0d
Filip Radzki Krasnale
Halina Bandurska Skrzaty
Ksawery Wojda Krasnale
Nagrody i dyplomy zostaną przyznane po powrocie do szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.3/10 (3 votes cast)
Wielkanocny konkurs w zerówkach, 7.3 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej