Konkurs plastyczny ”Kryształowy Pantofelek”

Bale, bale w karnawale…. według jednej bardzo znanej baśni podczas takiego balu „Kopciuszek” zgubił swój śliczny pantofelek uciekając w pośpiechu. Dziś wszyscy się zastanawiają jak on wyglądał i czy tak naprawdę był magiczny. Na szczęście nasze kreatywne i pomysłowe przedszkolaki z oddziałów zerowych oraz grup „Krasnale” i „Skrzaty” postanowiły rozwiązać tą zagadkę, biorąc udział w przedszkolnym konkursie plastycznym. Wcielając się w małych projektantów mody zaprojektowały piękne pantofelki. W efekcie końcowym otrzymaliśmy 29 pantofelków z których każdy był niepowtarzalny…tylko który jest „Kopciuszka”?.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
Konkurs plastyczny ”Kryształowy Pantofelek”, 10.0 out of 10 based on 1 ratingPowrót do strony głównej