Walentynkowe kodowanie w 0A

Grupa 0A walentynki spędziła nietypowo, bo kodując na kratownicy. Miały możliwość tworzyć symetryczne serce z kartoników (lustrzane odbicie), a także z czerwonych serduszek ułożyć walentynkowe serce według określonego kodu. Dzieci prowadziły rozmowy okolicznościowe z nauczycielem „Co to jest miłość?”, „Jak okazujemy miłość?”, „Co jest symbolem Walentynek?”, „W jaki sposób świętujemy to pełne miłości święto?”. Obejrzały krótki filmik „Oczami dziecka święta Walentego”. Przedszkolaki w oparciu o wiersz Jana Brzechwy „Żuk” wypowiadały się na temat miłości. Dzieci stworzyły walentynkowe serca i brały udział w zabawach ruchowych, tańcach, konkursach. W tym dniu dzieci zostały obdarowane lizakami i w radosnych humorach wróciły do domu żeby okazywać miłość swoim najbliższym.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
Walentynkowe kodowanie w 0A, 7.0 out of 10 based on 3 ratingsPowrót do strony głównej