Bal karnawałowy u Skrzatów i w 0a

10 lutego w grupie Skrzaty i 0a odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali można było spotkać wróżki, księżniczki, ninja, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
Bal karnawałowy u Skrzatów i w 0a, 10.0 out of 10 based on 2 ratingsPowrót do strony głównej