Światowy Dzień Pluszowego Misia w oddziałach zerowych

26 listopada przedszkolaki z grupy 0B, 0C oraz 0D uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia dzieci zostały zaproszone na wyjątkowe urodziny misia, podczas których poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy misiowych piosenkach oraz uczestniczyły w wielu przygotowanych atrakcjach: zabawach ruchowych, konkursach i konkurencjach sprawnościowych. Na koniec misiowych urodzin na dzieci czekało oczywiście „słodkie małe co nie co”…tym razem była to pyszna kolorowa galaretka.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.2/10 (5 votes cast)
Światowy Dzień Pluszowego Misia w oddziałach zerowych, 8.2 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej