Nagrodzone literackie „Zabawy dziecięce”

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”.
Janusz Korczak

Imprezą organizowaną cyklicznie od kilku lat w Mińsku Mazowieckim są Dni Kultury Żydowskiej „Bliscy i Oddaleni”, a jej pomysłodawcom przyświeca główny cel, jakim jest przybliżenie kultury i zwyczajów przedwojennych mieszkańców miasta Mińska Mazowieckiego. Z tej okazji ogłoszono również Konkurs Literacko-Artystyczny przeznaczony dla uczniów szkół powiatu mińskiego. Jurorzy oceniali 24 nadesłane opowiadania, biorąc pod uwagę nawiązanie do zdjęć przedstawiających chłopców i ich codzienne zajęcia oraz tytułu konkursu, elementy twórcze, oryginalność i poprawność językową.

Oto zwycięzcy w kategorii- uczniowie klas IV- VI:
I miejsce- Oliwia Włodarczyk kl. VI d
II miejsce- Igor Pilarski kl. VI f
III miejsce- Adrianna Płaza kl. VI d
Serdecznie gratulujemy!
Opiekun Marlena Pilarska

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.4/10 (5 votes cast)
Nagrodzone literackie „Zabawy dziecięce”, 8.4 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej