Nagrody dla pracowników ZSP w Halinowie

Dzień Edukacji Narodowej to doskonała okazja do nagrodzenia wyróżniających się pracowników ZSP w Halinowie. Miło nam poinformować, że w tym roku Nagrodę Burmistrza Halinowa otrzymali: dyrektor Lidia Kołakowska, wicedyrektor Ewa Kupiec, wicedyrektor Jan Rutkowski, nauczycielka wychowania przedszkolnego Luiza Błaszczak, nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej Barbara Kosowska, nauczycielka języka angielskiego Małgorzata Saniewska. Nagrodę Dyrektora ZSP w Halinowie otrzymali wyróżniający się szczególną aktywnością nauczyciele, pracownicy administracji i obsługi. Wśród nauczycieli znaleźli się: Monika Janusz, Monika Koprowicz, Justyna Mirosz, Iwona Wojtaszek, Monika Janusz, Elżbieta okicka, Joanna Szczepańska, Monika Nageh, Marta Bucholtz, Sylwia Mróz, Mazur Anna, Beata Grynfelder, Dorota Bębnowicz, Monika Rzążewska, Renata Jasińska, Anna Dziobak, Magda Lesiak, Karol Trojniel, Krzysztof Sowiński, Kamila Sielecka, Hanna Konowrocka, Agata Kruk, Agnieszka Bondyra, Marianna Strupiechowska, Ewa Ludwiniak, Anna Ludwiniak, Magdalena Rudnik, Natalia Szulim, Magdalena Szulim, Joanna Mataszek, Monika Borucka, Katarzyna Damętka, Joanna Jerzak Joanna, Edyta Lesińska, Katarzyna Piekut. Wśród pracowników administracji i obsługi: Dorota Tkaczyk, Zofia Kwiatkowska, Teresa Rosa, Aneta Wocial, Marta Kulma, Urszula Sukiennik, Urszula Cabaj, Małgorzata Fidecka, Marta Przewłocka-Siwak, Hanna Radzio, Edyta Szydłowska, Ilona Szuba, Urszula Piwek, Krystyna Płochocka, Teresa Żukowska, Agnieszka Matusik, Marianna Pietrzyk, Mariola Smoderek, Monika Linde, Renata Podstawka, Sylwia Jeznach, Marzena Rupala, Wioletta Chudek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.3/10 (6 votes cast)
Nagrody dla pracowników ZSP w Halinowie, 8.3 out of 10 based on 6 ratingsPowrót do strony głównej