Zbiórka orzechów i żołędzi

hands-970191_1920 Drodzy Uczniowie!
Ruszyła akcja zbierania żołędzi oraz orzechów laskowych i włoskich dla zwierząt z warszawskiego ZOO. Do uzbierania jest 3000 kg żołędzi, 400 kg orzechów włoskich i 200 kg laskowych. Wszystkie muszą być zdrowe, suche i bez owadów.
Każdego miłośnika zwierząt prosimy o zapakowanie przysmaków dla zwierząt w papierowe torebki i włożenie ich do pojemników ustawionych przy wejściach głównych do szkoły. Do każdej paczki prosimy również dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą do której uczęszcza.
WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W AKCJĘ SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!
Koordynatorzy akcji: M. Janusz, E. Mielcarz, J. Mirosz
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
Zbiórka orzechów i żołędzi, 10.0 out of 10 based on 5 ratingsPowrót do strony głównej