Organizacja pracy w nowym roku szkolnym

Uczniowie i Rodzice.
Informacje o organizacji pracy Zespołu będą pojawiały się w ostatnim tygodniu wakacji – od 24 sierpnia 2020. Obecnie wszyscy nauczyciele przebywają na urlopach. Interesantów przyjmuje sekretariat w budynku A – wejście od ul. Okuniewskiej, telefon (22)783-60-90.

W sekretariacie Zespołu można dowiedzieć się w jakiej grupie będzie dziecko. Wyprawki, wychowawców grup, godziny pracy i inne ważne informacje dotyczące procedur bezpieczeństwa przekażemy Państwu w ostatnim tygodniu.
Dla nowych dzieci z grup: Mróweczki, Żuczki, Pszczółki, Rumianki oraz dwóch nienazwanych jeszcze grupy przewidziane są zajęcia adaptacyjne, które odbędą się 28 i 31 sierpnia 2020.
Proszę spokojnie oczekiwać szczegółowych informacji.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.6/10 (14 votes cast)
Organizacja pracy w nowym roku szkolnym, 7.6 out of 10 based on 14 ratingsPowrót do strony głównej